Segregowanie jest proste! PDF Drukuj Email
czwartek, 18 marca 2021 12:13

Segregowanie jest proste!

W bieżącym tygodniu ruszyliśmy z akcją mającą na celu usprawnienie komunikacji pomiędzy nami, a mieszkańcami naszego miasta.

Rozpoczęliśmy stosowanie tzw. „wlepek”, które – mamy nadzieję – spowodują, że segregacja będzie przebiegała jeszcze bardziej efektywnie.

W porozumieniu z Wydziałem Gospodarki Odpadami przygotowaliśmy rozwiązanie dla odbioru odpadów gromadzonych selektywnie z posesji prywatnych oraz nieruchomości niezamieszkałych. Jesteśmy na etapie opracowywania metody skutecznego egzekwowania prawidłowej segregacji  przy komunalnych boksach śmietnikowych.

 

Na pojawiające się w kwestii prawidłowej segregacji odpadów pytania odpowiedzi udzielą chętnie pracownicy Wydziału Gospodarki Odpadami, oraz pracownicy Oddziału Estetyki i Zieleni Miasta.

Prawidłowa segregacja to przecież Nasz wspólny interes.

Grafiki zamieszczone poniżej mają charakter informacyjny.

INFO WLEPKI - WORKI
INFO WLEPKI- POJEMNIKI

 
Segregowanie odpadów jest proste! PDF Drukuj Email
środa, 17 marca 2021 14:52

Segregowanie odpadów jest proste!

Wszelkie niejasności w kwestii prawidłowej segregacji odpadów w bardzo prosty i przyjazny dla oka sposób wyjaśnia Ministerstwo Klimatu i Środowiska w specjalnie stworzonej do tego celu domenie, którą znajdziecie klikając w poniższy link

https://naszesmieci.mos.gov.pl/

 
Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych będzie nieczynny PDF Drukuj Email
wtorek, 09 marca 2021 15:31

Gospodarki Odpadami uprzejmie informuje, że od 9 marca 2021 r. (wtorek) Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowany przy pl. Sprzymierzeńców 7A będzie nieczynny do 16 kwietnia 2021 r.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 28